bg-metal-background berghemsmekaniska.se

Kontakta Berghems Mekaniska

Adress

Berghems Mekaniska AB
Gnejsvägen 11
SE-511 91 Skene 

Telefon

Tel. 0320-20 75 70

.

.

Maila oss

Genom att klicka på e-postlänken på varje kontaktkort kommer det fram ett mailformulär man använder för att skicka ett meddelande till personen i fråga.

Björn Olsson

Björn Ohlsson

VD, delägare

Tel. 0320-20 75 73
        0706-31 74 86

bjorn@berghems-mek.se

Lars Olsson

Lars Ohlsson

Vice VD, delägare, produktutveckling

Tel. 0320-20 75 72
        0706-31 74 85

lars@berghems-mek.se

Morgan Olsson

Morgan Ohlsson

Delägare, försäljning

Tel. 0320-20 75 74
        0706-18 11 98

morgan@berghems-mek.se

Jörgen Andin

Jörgen Andin

Försäljning, inköp

Tel. 0320-20 75 76
        0706-18 93 10

jorgen@berghems-mek.se

Marie Ronnemar Blom

Marie Ronnemar

Ekonomi

Tel. 0320-20 75 70

marie@berghems-mek.se

Andreas Olsson

Andreas Olsson

Försäljning

Tel. 0320-20 75 77                                                                    0703-68 02 35

andreas@berghems-mek.se

Johan Johansson

Johan Johansson

Produktionsplanering, kontakt pulverlack

Tel.  0320-71 54 74                                                                   0765-55 94 96

johan@berghems-mek.se

Per Axelsson

Per Axelsson

Produktutveckling

Tel.  0320-71 54 76

per@berghems-mek.se

Johannes Kopp

Johannes Kopp

Försäljning

Tel.  0320-71 54 68

johannesk@berghems-mek.se