bg-metal-background berghemsmekaniska.se

Kontakta Berghems Mekaniska

Adress

Berghems Mekaniska AB
Gnejsvägen 11
SE-511 91 Skene 

Telefon och fax

Tel. 0320-20 75 70
Fax. 0320-415 51

.

.

Maila oss

Genom att klicka på e-postlänken på varje kontaktkort kommer det fram ett mailformulär man använder för att skicka ett meddelande till personen i fråga.

Björn Ohlsson

Björn Ohlsson

VD, produktutveckling och inköp

Tel. 0320-20 75 73
        0706-31 74 86

bjorn@berghems-mek.se

Lars Ohlsson

Lars Ohlsson

Vice VD och produktutveckling

Tel. 0320-20 75 72
        0706-31 74 85

lars@berghems-mek.se

Morgan Ohlsson

Morgan Ohlsson

MPS- och IT

Tel. 0320-20 75 74
        0706-18 11 98

morgan@berghems-mek.se

Jörgen Andin

Jörgen Andin

Produktionsledning och inköp

Tel. 0320-20 75 76
        0706-18 93 10

jorgen@berghems-mek.se

Marie Ronnemar

Marie Ronnemar

Ekonomi

Tel. 0320-20 75 70

marie@berghems-mek.se

Håkan Josefsson

Håkan Josefsson

Produktionsledning

Tel. 0320-20 75 79
        0706-18 63 11

hakan@berghems-mek.se

Niclas Sjöberg

Niclas Sjöberg

Produktion LS

Tel. 0320-20 75 78

niclas@berghems-mek.se

Andreas Olsson

Andreas Olsson

CAD, inköp och webb

Tel. 0320-20 75 77                                                                0703-68 02 35

andreas@berghems-mek.se

Johan

Johan Johansson

Verkstadsmästare och kvalitetsansvarig

Tel.  0320-20-75-71

johan@berghems-mek.se